Het aftellen is begonnen! Beauty Trade Special komt eraan met een volle beursvloer met alles wat jij als beauty professional nodig hebt!

Over iets meer dan vijf weken, openen we de deuren van dé voorjaarsbeurs in Utrecht. Wederom een prachtige editie, georganiseerd voor en door de beautybranche zelf.

In de twee volle beurshallen kijk je op 8, 9 & 10 maart je ogen uit, probeer je de nieuwste technieken en producten en dompelen we je onder in vak- en ondernemerskennis. Klets bij met vakcollega’s, laat je inspireren door je leveranciers, volg de gratis lezingen, workshops en demo’s, zorg dat je de innovaties in de Beauty Gallery spot en bekijk alle trends.

Nog geen ticket? Klik dan op deze link, want deze beurs wil je niet missen!

En er is nog een goede reden om naar de voorjaarsvakbeurs in Jaarbeurs Utrecht te komen. Voor deze editie is de organisatie een speciale samenwerking aangegaan met Beauty Sidekicks.

Let’s Meet Beauty Sidekicks!
Beauty Sidekicks helpt beauty ondernemers van lange dagen in de salon naar meer winst in minder tijd. Door hun unieke combinatie van 2-op-1 coaching van praktijk & strategie helpen Debby & Annemieke je klanten aan te trekken die perfect bij jou en je bedrijf passen en je winst te verhogen zonder nóg harder te gaan werken.

Wij zijn trots om te melden dat Beauty Sidekicks Preferred Partner van de Beauty Trade Special is! Drie dagen lang delen zij hun passie, kennis en tips met jou tijdens inspirerende presentaties en praktische workshops. Van waardevolle inzichten tot direct toepasbare tools: we zorgen dat je vol nieuwe ideeën en energie naar huis gaat. 🚀💡

Om deze samenwerking te vieren organiseren we een hele toffe winactie die je niet wilt missen… Kijk snel hier WAT je kunt winnen en HOE je kunt winnen 😉 En houd verder onze socials en die van @beautysidekicks in de gaten!

Gerelateerde berichten